Layout 1

Шановна громадо! Користувачі сайту! Колеги – виставківці!

Layout 1

Шановна громадо!

Користувачі сайту! Колеги – виставківці!

Козаки-побратими!

Минає чергова річниця з того доленосного й благословенного часу, коли в древньому золотоверхому княжому Києві знову відродилися до нового життя Соборна Українська Держава – об’єднана держава блакитного неба й золотокосих ланів!

На благодатній українській землі, святій землі, де проповідував перший Христовий апостол Андрій Первозванний, ревно запроваджував віру святий рівноапостольний князь Володимир Великий, плекалася висока наукова думка “київської школи” святого митрополита Петра Могили, де ревно молилися святі отці Києво-Печерські за визволення люду християнського, знову «правда, як сонце, зійшла»!

Як людині повітря, як сонце й дощ для землі, кожному народові потрібна власна національна державність! З волі Божої з далекого 22 січня 1919 року й по сьогодні, ми зберегли цей Божественний Дар Долі для прийдешніх поколінь!

У цей величний День, дорогі друзі, колеги й козаки-побратими, від щирого серця й усієї душі бажаю Вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, добра, достатку, миру й щедрої долі.

«Віднині зливаються в одно віками відірвані одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття й Придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. Сповнилися одвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної Української держави на добро й щастя українського народу», – нехай ці слова з Акту Злуки 22 січня 1919 року стануть правдивим дороговказом для сучасних і прийдешніх поколінь, – Нині, повсякчас і на віки вічні!

Нехай любов до Батьківщини надихає Вас на нові звершення та нові добрі справи, а мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

НЕ ЧЕКАЙМО КРАЩИХ ЧАСІВ, НАБЛИЖАЙМО ЇХ САМІ!

Зі святом!

Валентин СОКОЛОВСЬКИЙ,

Верховний Отаман МО «Козацтво України»,

Головнокомандувач ВГО «Козацька територіальна оборона»,

генерал-армії козацтва

2013-01-21 09:49:44
Валентин СОКОЛОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *