img_47_2012-08-10

Європейська Бізнес-Асоціація (ЕВА) – Європейська Бізнес-Асамблея – Асоціація ділових кіл України

img_47_2012-08-10

З набуттям Україною державної незалежності та переходом на ринкові умови господарювання перед зарубіжними й вітчизняними підприємствами постала необхідність спільного пошуки шляхів вирішення проблем, які гальмують процеси співробітництва, заважають активізації ділових стосунків, уповільнюють прийняття рішень.
Фірма «ЗовнішЕкспоБізнес», яка була створена для налагодження зовнішньоекономічних зв’язків не могла залишатись осторонь цього процесу. Тому з самого початку невід »ємною складовою її виставкових проектів була, так звана ділова програма, значна частина якої представляла собою спільне обговорення фахівцями виникаючих проблем у тій чи іншій галузі. Але були й проблеми спільні для різних галузей, вирішення яких знаходилось у площині законодавчих положень, відомчих нормативів, митних правил тощо. Найбільш актуальні стосувались інвестиційного клімату.
Такі питання вимагали ширшого обговорення и участі не тільки самих бізнесменів, а й міжнародних експертів, представніків офіційніх органів, керівників держави. Саме у такому форматі почала працювати створена в Києві 1999 року за підтримки Європейської комісії Європейська Бізнес Асоціація. Важливою формою її роботи стали регулярні зустрічі з керівниками країни, провідними економістами и політичними діячами у форматі вільного спілкування.
Багато років місцем таких зібрань був Виставково-сервісний центр фірми «ЗовнішЕкспоБізнес», у якому саме для подібних заходів булі створені ідеальні умови і для проведення наради, і для відпочинку. Перед членами ЄБА виступали зі своїми програмами і проектами керівники країни незалежно від кольору влади и провідні політичні діячі, а на сцені концертного залу демонстрували свою майстерність найбільш популярні виконавці.
Кожне засідання ставало справжнього подією у столиці і, зрозуміло, що ВЕБ, як співорганізатор цих ділових форумів та активний учасник ділового життя в країні і сам незабаром став членом Асоціації.
За останні роки ділові стосунки склалися у «ЗовнішЕкспоБізнес» і з Європейською Бізнес Асамблеєю (ЄБА) (Оксфорд, Великобританія). Така ж абревіатура, що й у Бізнес Асоціації в Києві. Ця міжнародна корпорація займається розробкою і впровадженням проектів економічного і соціального розвитку регіонів у країнах Східної Європи. Головна місія цієї неурядової організації – створення реальних умов інтегрування корпорацій, об’єднань і підприємств на базі інвестиційних проектів в європейське економічне співтовариство. Вона має великий банк даних по виробниках з багатьох країн і свої представництва в десятках держав. В Україні її представляє Асоціація ділових кіл України (м.Харків), створена на базі Східно-Української академії бізнесу для консолідація зусиль лідерів у сферах професійної діяльності на створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного виробництва, відродження духовності, піднесення народного добробуту.
Крім основних справ, Асамблея та Асоціація організовують зустрічі та нагородження керівників лідируючих підприємств і організацій, відповідно, в світі та Україні. Як керівник успішного підприємства «ЗовнішЕкспоБізнес», Валентин Соколовський в 2000 році був представлений в іміджевому виданні Асоціації «500 впливових особистостей України» і удостоєний почесного знака «Лідер ХХ1 століття». А 2011 року Соколовський єдиний з України став володарем найвищої нагороди Європейської Бізнес Асамблеї – «Міжнародної премії Сократа» за особистий внесок в інтелектуальний розвиток суспільства. Таким було рішення конкурсної комісії Асоціації за програмою міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» на основі статистичних показників 2010 року. Фірма на чолі з незмінним лідером В.Соколовським посіла 4 місце серед 350 000 підприємств і організацій України. Закономірно, що він був запрошений і до складу членів «Міжнародного клубу лідерів» (Оксфорд), які об’єднують бізнесменів високого рівня.

2012-08-10 15:13:00
Администратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *