img_43_2012-08-10

Торгово-промислова палата Україна Київська торгова палата Міжнародна торгова палата Україна

img_43_2012-08-10

Зовнішньоекономічна діяльність, в тому числі за допомогою проведення виставкових заходів тісно пов’язана з основним завданням торгово-промислових палат – сприяти розвитку економічного зростання та залучення інвестицій. Тому фірма завжди вела свою роботу в контакті з цими необхідними для бізнесу організаціями і була їх членом.

З самого створення фірми ВЕБ в 1990 році при проведенні ділових зустрічей українських бізнесменів і фінансистів з американськими і канадськими були встановлені контакти з керівництвом ТПП України, яке брало участь у всіх переговорах, де йшла мова про торгівлю і ринках збуту. ТПП України, також як і Київська ТПП забезпечували фірму корисною інформацією, що дозволяло краще орієнтуватися при виборі учасників своїх виставок.
Валентин Іванович з 90-х років, коли працював в київському міськвиконкомі та Міністерстві торгівлі Україна особисто знав керівників цих торгово-промислових палат. Не випадково першу виставку в Конгрес-центрі на Тургенівській вулиці у 2003 році, що мала назву, – «Електромонтаж» відкривав президент КТПП Н.В. Засульскій, а В.Л. Білий віце-президент ТППУ, один з найбільших авторитетів у сфері виставкової діяльності, віце-президент Виставкової федерації України, як і В.Соколовський, завжди був бажаним гостем і цінним експертом основних виставок «ЗовнішЕкспоБізнес», в яких брали участь десятки провідних європейських і світових фірм-виробників.

Хороші контакти були і залишаються у фірми і з керівництвом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, оскільки одне з її найважливіших завдань це формування позитивного іміджу України в очах міжнародного співтовариства через розвиток форм міжнародної кооперації. А саме посилення такої роботи в Україні завжди домагався В.Соколовський, прагнучи показати на найбільших зарубіжних виставках все, чим може і повинна пишатися Україною. Він сприймав як власну поразку, коли цього не вдавалося зробити через інертність високих чиновників і старі підходи до виїздів за кордон, як до чергової можливості себе показати і заодно придбати щось корисне .в особистому плані, відвідати історичні пам»ятки. Але він впевнений у торгових палат у контакті з виставківцями –фахівцями велике майбутнє.

2012-08-10 15:43:00
Администратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *