img_48_2012-08-10

Академія енергетики України

img_48_2012-08-10

В.І. Соколовський бере участь в діяльності громадських організацій, напрямки і завдання яких співзвучні тому, чим займається фірма ВЕБ. До таких організацій належить АЕУ, віце-президентом якої він є. В Академії зібрані дуже знаючі, досвідчені та авторитетні фахівці (багато з них в минулому працювали на ключових постах в галузі), які аналізують нинішній стан енергетики та енергозбереження в країні. Вони розуміють, в чому недоліки чинних програм, правил і нормативів. Обговорюють існуючі проблеми на конференціях та круглих столах, у ЗМІ і готують альтернативні пропозиції державним структурам.
Валентин Іванович бере участь у цій роботі, оскільки ще в 90-х роках фірма проводила спеціалізовану виставку «Енергія, екологія, контрола». Відповідні агрегати і технології пропонувалися увазі відвідувачів і у складі української національної експозиції на найбільшій світовій виставці Ганновер Мессе в Німеччині, де офіційним розпорядником неодноразово виступала фірма «ЗовнішЕкспоБізнес». Енергетична складова неодмінно була присутня і на одній з основних щорічних виставок фірми «Інформатика і зв’язок» в розділі контрольно-вимірювального обладнання.
Важливе місце тема енергоефективності та енергозбереження займає у роботі Українсько-Німецького економічного форуму при УСПП, членом якого є В.Соколовський. Його думки і пропозиції на засіданнях форуму в Україні та Німеччині з увагою сприймається організаторами цих важливих зустрічей і вченими. Міжнародні контакти з науковцями та виробниками, багаторічний досвід презентацій нових розробок на виставках і конференціях сприяють у пошуку шляхів вирішення енергетичних проблем в Україні і в розвитку співробітництва з іншими країнами у цій стратегічній галузі.

2012-08-10 16:24:00
Администратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *