img_54_2012-10-11

«Охорона здоров’я-2003»

img_54_2012-10-11

Учора в столиці України завершила роботу XXII Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я-2003».

Виставка заслужено здобула визнання в усьому світі і перетворилася у справжній міжнародний форум, який щорічно збирає найкращих вітчизняних виробників обладнання, медпрепаратів, медичної техніки. У ці дні до Києва з усього світу приїздять представники найбільших компаній, які виготовляють найсучасніше медичне обладнання, медпрепарати тощо. Три роки тому компанія «ЗовнішЕкспоБізнес» першою від України стала дійсним членом Спілки міжнародних виставок (UFI).

Виставка проходить за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, МОЗ України, Академії медичних наук та Київської міськдержадміністрації – держава хоче мати здорову націю і вбачає у виставці інструмент для підвищення ефективності медичного обслуговування населення України і досягнення міжнародних стандартів у цій галузі.

Виставку відкрили президент Академії медичних наук України Олександр Возіанов, міністр охорони здоров’я України Андрій Підаєв, заступник голови КМДА Валерій Бідний, голова комісії Верховної Ради з питань охорони здоров’я материнства і дитинства Микола Поліщук та президент української виставкової компанії Валентин Соколовський.

Детальніше про виставку «Охорона здоров’я-2003», нові досягнення у медичній галузі читайте в наступному номері «Демократичної України».

2003-10-11 10:33:40
Рубрику веде Валентина СКОРОПАДСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *