img_44_2012-08-10

УСПП. Комісія з питань оборонно-промислового комплексу

img_44_2012-08-10

З Українським союзом промисловців і підприємців у Валентина Соколовського та його фірми давні зв’язки. Не офіційно він зовсім близько перебував біля витоків створення цієї, найвпливовішою і вчора, і сьогодні громадськоїорганізації. Коли республіканський главк Мінторгу «Укрторгзабезпечення», де Валентин Іванович був заступником генерального директора, направило його на навчання до відкритого при Кабміні Республіканського інституту підготовкименеджерів для роботи в умовах ринку, він вирішив в якості дипломного проекту представити план створення спеціалізованої виставкової фірми для сприяння зовнішньоекономічній діяльності шляхом проведення виставок і конференцій.

Його давній товариш і, як кажуть, сусід по лаві, в цьому інституті, Григорій Темнюкдиректор торговельної фірми «Фьючерекс», зайнявся обгрунтуванням створення Асоціація промисловості, будівництва, транспорту та зв’язкуУкраїна“. Він робив це за дорученням вчорашніх віце-прем’єр-міністрів і міністрів, які знали його по багаторічній роботі в Секретаріаті Кабміну, які шукали шляхи утримання економічного потенціалу республіки . який з початком ринковихперетворень. Відносини почав знижуватись. А Соколовський готував свій проект, скоріше проти бажання чиновників, що направили його вчитися.

Тоді мало, хто розумів, в чому полягають нові підходи у виставковій справі майбутнього директора «ЗовнішЕкспоБізнесу», і ще менше знаходилось тих, хто готовий був його підтримати. У Валентина та Григорія не було секретіводин від одного, рішення вироблялися спільно, оскільки обидва проекти по суті були пов’язані між собою загальною стратегічною метою – розвивати економіку країни.

Після створення УСПП його члени неодноразово брали участь у виставках фірми в країні і за кордоном у формі колективного стенду, а її керівник Соколовський був постійним учасником заходів Союзу. У 1997 році фірма сталаколективним членом УСПП, а в кінці 90-х років Валентин Соколовський був включений до складу Ради експортерів Міністерства економіки України, що складається в основному з членів Союзу.

Протягом багатьох років В.Соколовський є радником Президента УСПП А.К.Кінаха, який перебуваючи на різних високих державних постах сприяв у підготовці суспільно значущих проектів фірми і, насамперед міжнародної виставкизасобів безпеки, охорони і спецтехніки «ISPEK».

З минулого року, коли в структурі УСПП з ініціативи екс-заміністра промислової політики В.В..Зубарєва була створена Комісія з питань військово-промислового комплексу, Соколовського запросили до роботи в ній, як досвідченого фахівця у зовнішньоекономічнійсфері, який багато років пов’язаний з силовими структурами завдяки спільному проведенню цілого ряду виставок компанії.

2012-08-10 12:09:00
Администратор

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *