img_46_2012-08-10

Міжнародна асоціація виставкового менеджменту IAEM Міжнародна академія інформатизації- МАІ

img_46_2012-08-10

Першою міжнародною організацією, що відноситься до виставкової сфері, членом якої стала українська фірма «ЗовнішЕкспоБізнес», була ІАЕМ – Міжнародна асоціація виставкового менеджменту із США. Це відбулося в 1998 році, через 8 років після створення фірми «ЗовнішЕкспоБізнес». Асоціація надіслала Валентину Соколовському пропозицію стати її членом, оскільки Американська торговельна палата в Україні – одна з найбільш активних і впливових громадських бізнес-асоціацій в нашій країні, кілька разів на запрошення Соколовського формувала склад учасників колективного стенду підприємств США на міжнародній виставці фірми «Охорона здоров’я » і переконувалася в ефективності співпраці з українськими організаторами.
Це природно потрапило в поле зору всюдисущої ІАЕМ, яка відшукує ініціативних і успішних лідерів – виставківців по всьому світу, хоч її штаб знаходиться у техаській глибинці. Валентин Іванович багато почерпнув, контактуючи з цією асоціацією, регулярно отримуючи інформацію про новинки у виставковому світі, співставляючи ці дані зі своїми спостереженнями при службовій поїздці до США рід час роботи у Мінторгу УРСР.
Наступною міжнародною організацією, яка відкрила Валентину Івановичу шлях до спільноти інтелектуалів зі світовими іменами, стала Міжнародна академія інформатизації, що має Генеральний Консультативний статус Економічної і Соціальної Ради ООН (Москва). Її мета – сприяння розробці, формування і координації єдиного світового інформаційного простору, відкритого для всіх країн і народів, що базується на новітніх досягненнях науково-технічного прогресу, багато в чому збігалася з завданнями, які вирішувала виставка «Інформатика і зв’язок», задумана Соколовським разом з провідними українськими вченими і практиками на початку 90-х.
Перша виставка відбулася в 1993 році. Завдяки їй в Україну, в якій і зі звичайними телефонами були проблеми, прийшли найсучасніші технології зв’язку, апарати на мікроелектронної базі і у свідомості українських громадян почало засвоюватись саме поняття «інформатизація». Через кілька років навіть було створено Агентство інформатизації при Президентові України, яке доручило фірмі «ЗовнішЕкспоБізнес» виступити генеральним розпорядником української національної експозиції на найбільшій в світі телекомунікаційній виставці ЦеБІТ в Ганновері. Успіх в Німеччині та інтенсивний розвиток виставки в Україні. його особисті науково-дослідницькі праці послужили основою для прийняття Валентина Івановича в 2000р. у члени-кореспонденти МАІ при ООН і включенню в енциклопедію “Еліта Інформаціологія Світу”, Том 2 (Нью-Йорк-Москва-Торонто. 2000 ).
Ця книга з золотим тисненням та золотими іменами дуже дорога Валентину Івановичу, як пам’ять про багаторічну і дружну роботу разом з лідерами української інформатики-вченими, організаторами і мислителями Петровим, Горбуліним, Додоновим, виставки-форуму, яка відкрила шлях України до світових висот інформатики.

2012-08-10 14:32:00
Администратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *