Звернення

0_

 

img_76_2012-10-14

Шановні друзі, брати українці!

Моє слово і до співвітчизників, які волею долі опинились у чужих світах, несучи іншим країнам свої знання, вміння, духовне багатство і надії на достойне буття.

На цьому сайті я, разом з вами, намагатимуся ставити запитання, які стосуються визначальних проблем нашого життя, і шукатиму на них відповіді для себе, для всіх нас, для влади і суспільства.

Кожен, подумки оцінюючи свій минулий шлях, не може не спитати себе, чи так я влаштував своє життя, як мріялося, і як мене сприймають люди, думка яких для тебе не байдужа. І чи довів я не лише словами, а й справами свою вірність з дитинства почутим святим заповідям.

Це не легкі запитання і не прості на них відповіді, але без цього жоден не може виконати свою високу людську місію: хоч чимось бути корисним для тих, кому відкривати день прийдешній.

Сьогодні дедалі більше число людей планети усвідомлюють, що зростаюча інтелектуальна складова суспільства, в органічному поєднанні  з високою духовністю, стають силою, здатною врятувати світ, який через політичну й релігійну заангажованість та безоглядний економічний зиск опинився на краю безодні та самознищення.

Давайте разом, намагаючись краще зрозуміти одне одного, обмінюючись сміливими ідеями перебудови нашого технічно просунутого, але морально збіднілого світу, розробляючи проекти розумного облаштування життя в масштабі родини, села, міста, країни і всієї планети, робити все, щоб кожна людина відчувала, що вона бажана потрібна і корисна у цьому світі.  ∴

 

 

0_